Archiv novinek:   2010    2011    2012   2013   2014
.: Seminář s Františkem Šustou :.
Šusta
Trénink zvířat pozitivním posilováním I.
Tak tento seminář mě vážně hooodně nadchnul. Poslední dobou absolvuji jen různé praktické tréninky, ale tedy není nad teorii, a některé věci si tak utřídit. Toto byla úvodní přednáška o tom, jak funguje metoda pozitivního posilování... moc se těším na pokračování, které nás čeká za tři týdny :-).

.: Trojzkoušky Horní Počernice :.
Amigo
Amigo
Amigo
Amigo
Tentokrát mi trojzkoušky v Praze celkem sedly... i když to na výsledcích není zase tak viditelné. V prvním běhu jsme s Amigem mastili, ale 2 odmítačky na tunelech mě opravdu pobavily – kdy druhá ještě byla stylem, že dělám čelo, myslím si, jak psa pošlu do tunelu, a zjistím, že v něm téměř stojím :-D. V druhém běhu se mi nechtělo sázet na jistotu... což se moc nevyplatilo, a ještě jsem Amiga natolik vybrnkala, že posléze i odskákal zóny, vrrr. Ani v třetím běhu to nebyla sázka na jistotu a mastili jsme jak o život... no, škoda zóny na áčku... a na konci jsem už nedržela koncentraci, a sjela nám ještě latička... ale nejrychlejší čas, juhůů. Takže sice výsledky průměrné, ale i přesto spokojenost! :-)

1.LA2 - 11.VD/21
2.LA2 - dis
3.LA2 - 8.VD/24

>>> FOTKY OD EVY ŠORŠOVÉ <<<
>>> FOTKY OD ŠKOLA PSÍCH SPORTŮ <<<

.: Praha Kyje - Hloubětínské Quatrozkoušky :.
Amigo
No, jak řekla Bára, neběhala jsem, ale chodila jsem... podle toho to i shodně dopadlo, dis dis. Ještě aby to nebylo málo, prošvihla jsem tak polovinu prohlídky druhého parkuru... no, raději bez dalších komentářů :-D.

.: Amigovi 5. narozeniny :.
Amigo
U pánů se snad věk může prozrazovat... takže pane Amigo, všechno nejlepší k 5. narozeninám, i nadále buď mým veselým komediantem a neskutečným mazánkem... máme tě moc rádi! :-) <3

.: Dazziho březnové vídeo :.
Dazzi
Pokračování Dazziho agilitění je tady... něco z halových tréninků s Antonínem Grygarem, něco z tréninků zón, a také jak pokračujeme ve "slalomu" :-).

>>> VIDEO <<<

.: Agility zkoušky Řitka :.
Amigo
Tak dnes by to opravdu nešlo, 2x dis.

.: Smart & skijöring :.
Smart a Irina
A další akce ve skijöringu v podání Smarta a Iriny, tentokráte spolu obsadili 2. místo. Moc vám fandíme do dalších akcí a aktivit :-).

.: Agility zkoušky Řitka :.
Amigo
Tyto zkoušky jsem se musela smát, jak výsledná známka vlastně vůbec neodpovídá danému výkonu. První běh super rychlý, zóny rychlé, ale přesto zastavené... vážně moc pěkný běh, "jen" druhá díra tunelu. Druhý běh už tak vydařený nebyl, ani tak rychlý, zóny výrazně pomalejší... a přesto...
1. zkouška LA2 – dis
2. zkouška LA2 – 5.VD

.: „Aktuálně“ v Ever-Ready :.
Amigo
Bailey
Dazzi
Momentálně to musí vypadat, že se celou zimu oddáváme zimnímu spánku, ale není tomu tak. Pondělní večery trávíme tréninky obedience s Markem Pavlů a Pavlou Bohunovou, které byly původně plánované jen pro Bailey, ale tak nějak se přihodilo, že si na trénincích kombinuju komplet celou smečku, tak uvidíme, kam až to v trénincích dotáhneme :-). Čtvrtky a nárazově i soboty patří tréninkům agility. A co ostatní dny? To se snažíme plnit domácí úkoly z obedience, Dazziho jsem začla učit slalom metodou 2x2, a také samozřejmě vycházkujeme a užíváme si jen tak běhání po lese. A když je čas a nálada, snažím se i se všemi trikovat, neb mě poslední dva roky láká zkusit alespoň s Bailey dotáhnout to naše „tančení“ do podoby nějaké dogdancingové zkoušky, tak kdo ví, třeba se to letos konečně povede :-D.

.: Agility tábor Jiřičná 9.-15.2.2015 :.
tady jsme bydleli :-)
na výletě
Dazzi s Doorsem
Konečně jsem se dočkala a vyrazili jsme na Šumavu na agility tábor. Dazzi se hned na začátku zamiloval do tréninkového parťáka, ale naštěstí se to poddalo, a tak jsme se v trénincích zase posunuli o kousek dál. Amigo fungoval spolehlivě jako vždy, to jen ta panička, kdyby nepoužívala ruce jako křídla a pohybovala se o něco rychleji! Týden utekl jako voda, kromě tréninků jsme zvládli i nějaký ten výlet, návštěvu cukrárny i restaurace U Štěpána, a za rok se sem vypravíme snad zase znovu :-).

>>> VIDEO AMIGO <<<
>>> VIDEO DAZZI <<<

.: Smart & skijöring :.
Smart
Smart s paničkou Irinou se v Rusku zúčastnili závodu ve skijöringu a v kategorii na 3km obsadili 1. místo!

Velká gratulace! :-)

.: A ještě jedny narozeniny :-) :.
Dazzi
Dnes slaví své 1. narozeniny náš nejmladší člen smečky - Dazzi. Dazzíčku, přejeme ti všechno nejlepší, hlavně zdravíčko... máme spolu spoustu plánů, tak snad se nám povede některé z nich si už letos splnit :-).

.: 2. narozeniny "C" vrhu Ever-Ready :.
Kasia
Kuzma
Smart
Merlin
Dnes je to právě 2 roky, kdy se narodil náš vrh "C" Ever-Ready. Chtěla bych touto cestou popřát Kasie, Kuzeymu, Smartovi i Merlinovi vše nejlepší, hlavně zdraví, spoustu legrace a zážitků s jejich páníčky, a i další úspěchy na poli sportovním a výstavním...
C vrh

.: Agility zkoušky Řitka :.
Amigo
Aaaa, opět zkoušky s rozhodčím Antonínem Grygarem… ale tentokrát mi vůbec nesedly. Velká zima, trochu skluz a já ne zrovna vhodně oblečena prochladla na kost a už jsem se prostě nerozhýbala :-/.
1. zkouška LA2 – dis
2. zkouška LA2 – dis

.: Scor - "Pohár severu" :.
Smart
CARCASSONNE MIST EVER-READY
V1, CAC, BOB, BIG-2


I tentokrát posíláme velkou gratulaci do Ruska Smartovi i jeho paničce Irině! :-)

.: Agility zkoušky Řitka :.
Amigo
Po řízcích, kaprech a salátu jsme vyrazili za sportem - na agility zkoušky do Řitky. Až na ulitý start u prvního běhu pracoval Amigo moc hezky, u druhého běhu nám nevyšla zóna na áčku.
1. zkouška LA2 – dis
2. zkouška LA2 – 6.V

Dazzi